niedziela, 17 czerwca 2012

Cena Kakao rozpuszczalne NESQUIK, Galaretka WINIARY i Wafelek PRINCESSA w sklepie Carrefour

W sieci Carrefour można kupić Kakao rozpuszczalne NESQUIK w dobrej cenie. Żeby skorzystać z promocji trzeba pojawic sie w sklepie pomiędzy 29 maja 2012, a 4 czerwca 2012.

W sieci znajdziesz wiele dobrych ofert, pełna jest ich także Gazetki promocyjne Carrefour.

Okazja, Kakao rozpuszczalne NESQUIKtanio
Kakao rozpuszczalne NESQUIK

Gazetki promocyjne Carrefour to skarbnica promocji na Kawa, Herbata, Kakao, łatwo znaleźć tam produkty w dobrych cenach. Ja wśród tych promocji znalazłam coś dla siebie, a Wy? Na pewno będziesz zadowolony.

Carrefour ma w ofercie Galaretka WINIARY w niespotykanej cenie. Nie mogę uwierzyć, że to może opłacać się aż tak. Udaj się na zakupy w terminie od 29 maja 2012 do 4 czerwca 2012 i skorzystaj z promocji.

Czytaj Carrefour gazetka, jeśli pieniądze mają dla Ciebie znaczenie.

Okazja, Galaretka WINIARYtanio
Galaretka WINIARY

Gazetka promocyjna Carrefour co tydzień pozwala oszczędzić na Ciasta, Desery, Dodatki. Fajnie, kiedy można połączyć niską cenę z wysoką jakością produktów. Po raz kolejny potwierdza się, że niskie ceny są możliwe, trzeba tylko chcieć.

W sieci Carrefour można kupić Wafelek PRINCESSA w dobrej cenie. Termin ważności oferty jest krótki: od 29 maja 2012 do 4 czerwca 2012.

Gazetka reklamowa Carrefour - a w niej niezliczone promocje, świetne ceny na produkty znanych marek.

Okazja, Wafelek PRINCESSAtanio
Promocja na Wafelek PRINCESSA

Gazetka Carrefour obfituje w świetne promocje na Słodycze i Przekąski. Do mnie przemawiają te promocje, chyba jestem na nie podatny. Co co nie czytają gazetek sporo tracą, na tych okazjach móżna wiele zaoszczędzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz